Шановні читачі!

Ви маєте можливість вивчати історію Львова, переглядаючи фільми, що є у фонді нашої бібліотеки. Запрошуємо скористатись такою нагодою в інтернет-центрі бібліотеки.

Львів відомий і невідомий [Електронний ресурс] . Ч.1. - Львів : Ліда, 2005. – (70 хв.

Львів відомий і невідомий [Електронний ресурс] . Ч.2. - Львів : Ліда, [2005]. - 70 хв.

Львів відомий і невідомий [Відеозапис] . Ч.3. - Львів : Ліда, [2007]. – 70 хвю

Львів - місто незвичайне. Властива тільки йому атмосфера, безліч історичних пам'ятників, затишні кав'ярні, привітні жителі - нікого не залишать байдужим. Центр міста внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, адже в ньому збереглася значна частка архітектурних пам'ятників ХІv-хvІІ століть. За словами львівського історика Ярослава Грицака, образ Львова складається з двох елементів: європейськість міста - ідентифікація з Європою як архітектурно, так і культурно; і образ Львова як «українського П’ємонта» - акцент на українському характері. У цьому прекрасному місті народилися, жили і працювали багато відомих діячів української, польської, німецької, єврейської і російської історії та культури. Про це та багато про що  інше  розповідь у цьому фільмі


Львів:хроніки древнього міста [Електронний ресурс] : цикл історичних документальних фільмів. фільми 1-6. - Львів : Ліда, 2010. - 1 диск (55:36).

Львів:хроніки древнього міста (1577-1672) [Електронний ресурс] : цикл історичних документальних фільмів. фільми 7-12.Ч.2. - Львів : Ліда, 2010. - 1 диск (60 хв.).

Львів:хроніки древнього міста (1704-1786) [Електронний ресурс] : цикл історичних документальних фільмів. фільми 13-18.Ч.3. - Львів : Ліда, 2010. - 1 диск (59 хв.).

Львів:хроніки древнього міста (1629-1848) [Електронний ресурс] : цикл історичних документальних фільмів. фільми 19-24.Ч.4. - Львів : Ліда, 2010. - 1 диск (59 хв.).

Львів:хроніки древнього міста (1850-1888) [Електронний ресурс] : цикл історичних документальних фільмів. фільми 25-30.Ч.5. - Львів : Ліда, 2010. - 1 диск (53 хв.).

Аудіокомпанія Ліда разом з телекомпанією НТА пропонують Вашій увазі свій спільний проект "Хроніки древньго міста" - цикл історичних документальних фільмів про Львів.
Ви маєте змогу здійснити мандрівку вулицями Львова, почути багато нового і цікавого про це місто і ще раз закохатись в нього. Тому що Львів - це місто, куди завжди прагнеш повертатись...
Режисер і ведучий: Степан Грицюк.


Давній Львів [Електронний ресурс] = Dawny Lwow = Old Lviv : фотоальбом. - : ПП Вєтров С.В., [2007].

Сучасний вигляд Львова є конгломератом архітектурних стилів. Мандруючи старовинними вулицями міста, милуєшся давніми порталами, вишуканими кронштейнами балконів, колонадами. Пілястрами, аттиками. Всі ці елементи архітектури зустрічаються на кожному кроці і утворюють разом один із найгарніших історикоархітектурних заповідників Європи


Таємниці старого Львова [Електронний ресурс]  . - К. : Атлантік, 2006. - 1 диск.

Хтось каже, що це місто схоже на Відень або Краків, що в ньому є щось від Праги, а собори подібні до римських… Можливо, так воно і є. Львів особливий. У ньому Ви знайдете італійський дворик і відчуєте аромат гарячої кави, що застиг поміж вузьких вулиць, якими ще й сьогодні їздять кінні екіпажі. Цей диск пропонує Вам ознайомитися з історією древнього міста, яку Ви зможете прочитати або прослухати. Тут легко знайдете все, чим може зацікавити Львів: легенди, середньовічний побут і традиції. Безліч фотографій – та легкий музичний супровід, що навіє магічний дух казкового міста.


Мандрівка вулицями Львова [Відеозапис]  : фільм на основі кн. Ю. Николишина "Елегії Львова". - Львів : Апріорі

Перед читачами — емоційна оповідь про вулиці й будівлі, про церкви і пам’ятники, про архітектуру та історію чудового міста — Львова

Nasi partnerzy